პოლიტიკა არჩილ გამზარდიასთან ერთად
"ხალხო, თქვენ 24 საათი და მუდმივად გაბოლებენ, ფაქტიურად და ახლა არ დაკმაყოფილდნენ იმაზე, რომ უბრალოდ გაბოლებენ სიტყვით და აგერ ბიძინა ივანიშვილს კი უნდა მარიხუანას კულტივიზაცია და მერე უნდა ალბათ, რომ საერთოდ დაბოლილები იყოთ, რო არაფერი გონება არ შეგ
738 ნახვა
"ეს ვიღაცამ მოსთხოვა ამ ბიძინა ივანიშვილს თორე, თავისი ხელით რატო გამოიჭრიდა ყელს, ამ შემთხევავში. ანუ აქედან მივდივართ იქამდე, რომ შეიძლება ეს აწყობდა რუსეთს, სალომე ზურაბიშვილის დასახელება კანდიდატად და მოითხოვა" - ლიკა ბასილაია შავგულიძე
670 ნახვა
ვხედავთ იმას, რომ სუბელიანი ამბობს, ყვება, როგორ აწამეს ბაჩო ახალაიას მოწმეები იმისთვის, რომ მისთვის სასარგებლო ჩვენება მიეღოთ
"მე, როგორც იბერიის ერთ-ერთმა ჟურნალისტმა მინდა, კიდევ ერთხელ, ხაზგასმით, მადლობა გადავუხადო საქართველოს პრეზიდენტს იბერიის თანადგომისთვის და ასევე, “ომეგა ჯგუფის“ თანადგომისთვის და ძალიან საღი პოზიციისათვის, რაც მან წარმოადგინა ჩვენთან მიმართებით&qu
668 ნახვა
"ეს უბედურება შეიძლება მოვიდეს ყველგან თორე ახლა სარალიძის შვილის მკვლელობა ვინმეს კი არ შეუკვეთია და სახელმწიფოს კი არ შეუკვეთია, მაგრამ ის რომ არ გამოიძიეს, ის რომ დამნაშავე არ დასაჯეს, ის რომ წახალისებულია და მთელი საზოგადოება ხედავს ესეთი საქმეებ