უკრაინის 54-ე მექანიზირებული ბრიგადის ოპერატორმა გაანადგურა რუსების მიტოვებული საბრძოლო მანქანა. ივნისი, 2024
104 ნახვა ივნისი 17, 2024
უკრაინის 54-ე მექანიზირებული ბრიგადის ოპერატორმა გაანადგურა რუსების მიტოვებული საბრძოლო მანქანა.
ბახმუტის რაიონში, სოფელ კურდიუმივკასთან აქტიური ბრძოლები გრძელდება. ვიდეოს ავრცელებს უკრაინის 28-ე მექანიზირებული ბრიგადა.
82 ნახვა ივნისი 17, 2024
მძიმე ბრძოლები გრძელდება ჩასივ იარში. ვიდეოს ავრცელებს უკრაინის სპეციალური დანიშნულების დანაყოფი - კრაკენი.
206 ნახვა ივნისი 17, 2024
მძიმე ბრძოლები გრძელდება ჩასივ იარში. რუსეთის შეიარაღებული ძალები უკვე მესამე თვეა რაც ბახმუტის რაიონში მდებარე ქალაქ - ჩასივ იარს უტევენ. ვიდეოს ავრცელებს უკრაინის სპეციალური დანიშნულების დანაყოფი - კრაკენი.
ტელეკომპანია "თრიალეთი" 34 წლისაა!
ტელეკომპანია „თრიალეთი“ უწყვეტად მაუწყებლობს 1990 წლიდან და ამ დროიდან მაყურებელს უმაღლესი ხარისხის მომსახურებას სთავაზობს.
ტელეკომპანიის მაუწყებლობა ვრცელდება Azerspace-ის თანამგზავრზე. თბილისის და საქართველოს სხვადასხვა რაიონების საკაბელო ქსელში. ასევე, Silk TV-ის, " Caucasus TV "-ის, "Global-TV"-ის ქსელში, ხოლო ინტერნეტში myvideo.ge-ს საშულებით..
ტელეკომპანია "თრიალეთი", გარდა გორის სტუდიისა, ასევე მაუწყებლობს თბილისის სტუდიიდან, სადაც მზადდება სხვადასხვა სახის გადაცემები: საინფორმაციო გამოშვება, პოლიტიკური თოქ-შოუები, გასართობი გადაცემები, ახალგაზრდული პროგრამები და სხვა.
დეტალური ინფორმაციისათვის ეწვიეთ ჩვენს საიტს: www.trialeti.ge
რეკლამისთვის დაგვიკავშირდით ტელეფონებზე: (032) 239-38-23; (03270) 27-13-31;
599 25-13-31; 599 38-13-31; 599 15-13-31;
ან ელ. ფოსტის საშუალებით: trialeti@trialeti.ge
ჩვენი მისამართია: ქ. თბილისი. ნუცუბიძის ქუჩა # 12/1.
ქ. გორი. ჭავჭავაძის ქუჩა # 45.
ტელეკომპანია "თრიალეთთან" ერთად, უკვე 16 წელია, მაუწყებლობს რადიო "თრიალეთი", რომელიც შიდა ქართლის მასშტაბით, კონკურენტულ გარემოში, ლიდერობას ინარჩუნებს, რასაც ადასტურებს არაერთი გამოკითხვა.
რადიო "თრიალეთის" დაფარვის ზონა სცილდება შიდა ქართლს. რადიო მაუწყებლობს გორის, ქარელის, კასპის, ხაშურის რაიონებში, ცხინვალში, ახალგორში, ზნაურში და ასევე, ბორჯომის რაონის და თბილისის ნაწილში, FM 104,9 სიხშირეზე.
საეთერო მაუწყებლობის გარდა, რადიო "თრიალეთის" მოსმენა შესაძლებელია ინტერნეტით, საიტზე: www.trialeti.ge
მანქანებში, სახლებში, ოფისებში, კაფეებში, საზოგადოებრივ ტრანსპორტში, თუ ინტერნეტში, რადიო "თრიალეთი" ყველგანაა!
რადიო "თრიალეთს" უსმენს ყველა, ნებისმიერი ასაკის, მრავალფეროვანი სეგმენტი!